Şehsuvar Bey Mahallesi Kombi Servisi

Şehsuvar Bey Mahallesi Kombi Servisi

Şehsuvar Bey Mahallesi Kombi Servisi olarak, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktayız. Teknik servis alanında uzman personellerimizle çalışarak kombi bakımı, tamiri ve periyodik bakım hizmetleri sağlamaktayız. Ayrıca, ikinci el kombi satış hizmetimiz de mevcuttur.

Randevu sistemiyle çalışmaktayız. Sizlere en uygun zaman dilimine göre randevu oluşturarak, teknik servis ekiplerimizi adresinize yönlendiriyoruz. Servis öncesi size bilgilendirme yapılarak, müsait olduğunuz zaman dilimine göre gelme sağlanmaktadır.

Teknik servis sürecinde, yapılan işlemler sonrasında değiştirilen parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır. Tüm işlemler hakkında size bilgilendirme yapılarak, garanti belgesi WhatsApp veya e-posta yoluyla tarafınıza iletilir. Haftanın 7 günü hizmet veren kombi teknik servisimiz, tüm marka ve model arızalı kombiler için hizmet sunmaktadır. Gerektiğinde kombi veya kombi parçaları atölyemize getirilerek onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Şehsuvar Bey Mahallesi Kombi Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize profesyonel ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. İhtiyaçlarınız için bizi arayarak veya arıza kaydı oluşturarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbulun Tüm İlçelerine Kombi Servisimiz Vardır