Yazan:kombiservisi / Genel / / 0 Yorum

Şehit Muhtar Kombi Servisi

Şehit Muhtar Kombi Servisi

Şehit Muhtar Kombi Servisi, Beyoğlu Şehit Muhtar Mahallesi’nde kombi servisi hizmeti sunan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Deneyimli ustalarıyla birlikte kombi servisi, petek temizleme, kombi bakımı, kombi tamiri ve kombi periyodik bakım hizmetleri sunmaktadır.

0532 437 78 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi 

Firmamız haftanın 7 günü, 24 saat boyunca kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. Yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti verilmektedir. Kombi bakımı, onarımı, montajı ve arızalarla ilgili yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sağlanmaktadır. Cihazlarınız yerinde müdahale edilirken, gerek duyulması halinde kombiniz veya kombi parçalarınız, uzman ve güvenli ellere sahip olan şubelerimize getirilerek tamir edilir.

Ayrıca, periyodik olarak kombi bakım işlemlerini firmamızdan yaptırabilirsiniz. Kombi bakımı ve petek temizliği hizmetleri 7/24 sağlanmaktadır. Nemle temas eden kaloriferlerde zamanla oluşan pas ve kirler, peteklerin ve boruların içine çökerek tıkanmalara ve ısınma problemlerine neden olabilir. Bu nedenle radyatörlerinizin düzenli olarak temizlenmesi önemlidir.

Şehit Muhtar Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Tüm marka ve modellerde hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz:  Size en iyi hizmeti sunmak için hazırız.