Şamlar Kombi Servisi
Yazan:kombiservisi / Genel / / 0 Yorum

Şamlar Kombi Servisi

Şamlar Kombi Servisi

Şamlar Kombi Servisi Başakşehir Şamlar Mahallesi Kombi Servisi olarak sizlere profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktayız. Kombi arızaları, tamiri, bakımı ve yenilenmiş kombi satışı ve montajı gibi hizmetleri sağlamaktayız. Kurumsal garantili hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

0532 437 78 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi 

Randevu sistemiyle çalışıyoruz. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra en kısa sürede adresinize gelerek hizmet sağlıyoruz. Teknik servis personelimiz, adresinize gelmeden önce 30 dakika öncesinde sizi bilgilendirerek müsait durumunuza göre geçiş sağlamaktadır. Şamlar Kombi Servisi

İşlem sürecinde, yapılan işlemler sonucunda değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süreyle garanti kapsamına alınır. Ayrıca, tüm yapılan işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi, Whatsapp veya e-posta yoluyla sizlere iletilir. Haftanın 7 günü kombi teknik servisimizden hizmet alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlarınızın bulunduğu yerde müdahale ediyoruz. İhtiyaç duyulması halinde kombi veya kombi parçalarınızı atölyemize getirerek, bilgilendirme yapıp onarımını sağlıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Şamlar Mahallesi’ndeki kombi servisi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizden randevu kaydı oluşturabilir veya arıza kaydı oluşturarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. İletişim numaramız: 0532 250 76 60.

Başakşehir Şamlar Mahallesi Kombi Servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.