Protherm Kombi Tamir Servisi

Protherm Kombi Tamir Servisi

Protherm Kombi Tamir Servisi

Protherm Kombi Tamir Servisi Protherm Hermetik Yoğuşmalı Kombi Tamiri, Tamiri, Arızası, Şikayetleri, Teknik Sorunları ve Bakımları ile birlikte gerekli ekipman ve cihazlar ile siz değerli müşterilerimize kombi sorunlarınıza doğru ve garantili çözümler sunmaktayız. Cihazınız çok mu hızlı çalışıyor?

0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi İstanbul Kombi Tamiri

Protherm Kombi Tamir Servisi

0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24

0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24

Kalpleriniz yeterince sıcak değil mi? Kombiniz ısınınca su basıncı artıyor mu? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu? Protherm marka kombi hiç çalışmıyor? Bizi arayın cihaz şikayetinizi hemen çözelim. Protherm kombi servisini aramadan kombiye elektrik gelir mi? Birleşik su basıncı değeri 1,5 bar mı?Kazanın doğalgaz vanası açık mı? kontrol etmek Protherm Kombi Bakımı Protherm kombi yanma verimini arttırmak ve kullanım ömrünü uzatmak amacı ile bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. İç mekan toz temizleme. Kalorifer tesisatının dönüş filtresinin sökülüp temizlenmesi, kombi çalıştırıldıktan sonra tesisatın durumunun tekrar kontrol edilmesi ve filtrede tekrar kir biriktiğinde peteğin temizlenmesi yakıt ekonomisi açısından bütçenize önemli ölçüde tasarruf sağlayacaktır. Genleşme deposunun hava basıncını ayarlayın (1,5 bar)

Çakmak mekanizmasının muayenesi ve ayarı. Brülör (yanma odası temizliği) yapıldı Sıcak su kontrolör (ntc) sensörü ölçümü, değeri istenilen değerde değilse değiştirin Gaz memeleri temizliği ve yanma takibi. Fan motoru kontrolü, kirli fanlar balans nedeniyle ses çıkarabilir ve temizleme ve yağlama sonucunda biçerdöveriniz daha sessiz çalışır. Kombi servis ekiplerimiz, kombi bakımı sırasında kombinizin geçmişte veya ara sıra meydana gelen arızalarını bildirmeniz durumunda arızayı ortaya çıkarabilecek parçalar üzerinde gerekli kontrolleri yaparak sizi bilgilendirecektir. Protherm Kombi Servis Hattı | 0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara