Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi İstanbul kombi tamir servisi olarak Ferrol kombi tamiri, tamiri, muayene ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Ferroli Domiprject, Domicondens, Fer, Diva kazanlarının bakımı. Ferroli Kombi Tamir Ferroli Kombi Tamir, bakım, onarım, montaj servis ve ilanları ile gerekli ekipman ve cihazlar ile değerli kombilerimiz ile ilgili problemlerde güvenilir ve garantili hizmet sunmaktayız.

0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi İstanbul Kombi Tamiri

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli kombi sıcak su üretmiyor mu? Cihazınız çok mu hızlı çalışıyor? Kalbin tam olarak ısınmadı mı, yoksa altı değil de üstü ısındı mı? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu? Ferrol cihazınız hiç çalışmıyor mu? Bizi arayın cihaz şikayetinizi hemen çözelim. Ferroli Combi Bakımı Ferroli Combi’nin yanma verimliliğini artırmak için bakımını yapıyoruz. Kombinin iç tozunun temizlenmesi. Kalorifer tesisatının dönüş filtresinin sökülüp temizlenmesi, kombi çalıştırıldıktan sonra tesisatın durumunun tekrar kontrol edilmesi ve filtrede tekrar kir biriktiğinde peteğin temizlenmesi yakıt tasarrufu açısından bütçenize yardımcı olacaktır.

Genleşme deposunun hava basıncını ayarlayın (1,5 bar) . Çakmak mekanizmasının muayenesi ve ayarı. Brülör (yanma odası temizliği) yapıldı Sıcak su kontrolör (ntc) sensörü ölçümü, değeri istenilen değerde değilse değiştirin Gaz memeleri temizliği ve yanma takibi. Fan motoru kontrolü, kirli fanlar balans nedeniyle ses çıkarabilir ve temizleme ve yağlama sonucunda biçerdöveriniz daha sessiz çalışır. Kombi servis ekiplerimiz, kombi bakımı sırasında kombinizin geçmişte veya ara sıra meydana gelen arızalarını bildirmeniz durumunda arızayı ortaya çıkarabilecek parçalar üzerinde gerekli kontrolleri yaparak sizi bilgilendirecektir. Ferroli Kombi Servis Hattı | Cep: 0212 687 61 610532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara