Yazan:kombiservisi / Genel / / 0 Yorum

Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi Eca Kombi Tamir Servisi, Eca Proteus, Confeo Plus, Eurostar, Scot, Calora, Confeo Premix Kombi Tamirleri, Tamirleri, Arızaları, Talepleri, Teknik Sorunları ve Bakımları ile birlikte gerekli ekipman ve cihazları siz değerli müşterilerimize güvenli ve garantili olarak sunmaktayız.

İstanbulun Tüm İlçelerine Kombi Servisimiz Vardır

Eca Kombi Servisi

Kombinasyon sorunlarınızı çözmek için hizmet. Eca Kombi tamir servisi, Eca Proteus, Proteus Plus Blue, Confeo Plus, Eurostar, Scot, Calora Premix, Confeo Premix kombilerin tamir, muayene ve bakım hizmeti vermekteyiz. Eca Kombi tamir servisi Eca Kombi çok sesli çalışıyor Neden? Eca kombi kalorifer peteklerini tam ısıtmıyor, sebebi ne olabilir? Eca kombi ısınınca su basıncı neden kendiliğinden yükseliyor? Kombi ayarladığımız sıcaklıkta çalışmıyor sebebi ne olabilir? Eca marka kombi hiç çalışmıyor? Eca kombi sıcak su üretmiyor mu? Arayın Eca kombi ile taleplerinizi anında çözelim. Eca Kombi bakımı Eca Kombi yakma verimini artırmaya yönelik bakım. İç mekan toz temizleme.

Kalorifer tesisatının dönüş filtresinin sökülüp temizlenmesi, kombi çalıştırıldıktan sonra tesisatın durumunun tekrar kontrol edilmesi ve filtrede tekrar kir biriktiğinde peteğin temizlenmesi yakıt tasarrufu açısından bütçenize yardımcı olacaktır. Genleşme deposunun hava basıncını ayarlayın (1,5 bar) .

Çakmak mekanizmasının muayenesi ve ayarı. Brülör (yanma odası temizliği) yapıldı Sıcak su kontrolör (ntc) sensörü ölçümü, değeri istenilen değerde değilse değiştirin Gaz memeleri temizliği ve yanma takibi. Fan motoru kontrolü, kirli fanlar balans nedeniyle ses çıkarabilir ve temizleme ve yağlama sonucunda biçerdöveriniz daha sessiz çalışır. Eca Kombi Servis Ekiplerimiz cihazınıza servis yaptığında, cihazınızda geçmişte meydana gelen veya kazara meydana gelen arızaları lütfen servis ekibine bildiriniz.sertifikalı servis personelimiz arıza ortaya çıkarabilecek parçalar üzerinde gerekli kontrolleri yaparak sizi bilgilendirecektir. Eca Kombi Servis Hattı | 0212 687 61 610532 437 78 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir