Bosch Kombi Tamir Servisi

Bosch Kombi Tamir Servisi

Bosch Kombi Tamir Servisi

Bosch Kombi Tamir Servisi Bosch kombiler için tamir, montaj ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Bosch marka kombi tamir ve bakımı ile gerekli ekipman ve cihazlar ile siz değerli müşterilerimize kombi sorunlarının çözümünde doğru ve garantili hizmet sunmaktayız.

0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi İstanbul Kombi Tamiri

Bosch Kombi Tamir Servisi

Bosch kombiniz sıcak su üretmiyor mu? Cihazınız çok mu hızlı çalışıyor? Kalpleriniz yeterince sıcak değil mi? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu? Bosch kombiniz hiç çalışmıyor mu? Bosch Kombi Servisi mi ihtiyacınız var? Bizi arayın cihaz şikayetinizi hemen çözelim. Bosch Kombi Bakımı Bosch kombiye yanma verimini artırmak için servis hizmeti vermekteyiz.Kombinin iç tozunun temizlenmesi. Kalorifer dönüş borusu filtresinin sökülüp temizlenmesi, kombi çalıştırıldıktan sonra tesisatın durumunun tekrar kontrol edilmesi ve filtrede tekrar kir birikmiş ise manşonun temizlenmesi yakıt tasarrufu açısından bütçenize fayda sağlayacaktır.

Genleşme deposunun hava basıncını ayarlayın (1,5 bar) . Çakmak mekanizmasının muayenesi ve ayarı. Brülör (yanma odası temizliği) yapıldı Sıcak su kontrolör (ntc) sensörü ölçümü, değeri istenilen değerde değilse değiştirin Gaz memeleri temizliği ve yanma takibi. Fan motoru kontrolü, kirli fanlar balans nedeniyle ses çıkarabilir ve temizleme ve yağlama sonucunda biçerdöveriniz daha sessiz çalışır. Kombi servis ekiplerimiz, kombi bakımı sırasında kombinizin geçmişte veya ara sıra meydana gelen arızalarını bildirmeniz durumunda arızayı ortaya çıkarabilecek parçalar üzerinde gerekli kontrolleri yaparak sizi bilgilendirecektir. Bosch Kombi Teknik Servis Hattı | 0212 687 61 61 – 0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara