Ariston Kombi Tamir Servisi

Ariston Kombi Tamir Servisi

Ariston Kombi Tamir Servisi

Ariston Kombi Tamir Servisi olarak kombi tamir, bakım, arıza, hasar ve teknik sorunlarınızı hızlı ve garantili bir şekilde çözüyoruz. Ariston marka kombi tamiri ve bakımı ile gerekli cihaz ve cihazları siz değerli müşterilerimize kombi ile ilgili sorunlarınızda hatasız ve garantili olarak sunmaktayız.

0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi İstanbul Kombi Tamiri

Ariston Kombi Tamir Servisi

Ariston Kombi Servisi Ariston kombiniz sıcak su üretmiyor mu? Ariston kombiniz çok mu gürültülü çalışıyor? Ariston kombi kombiniz peteğinizi tam olarak ısıtmıyor mu? Kombiniz ısınınca su basıncı artıyor mu? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu? Ariston cihazınız hiç çalışmıyor mu?Arayın Ariston marka sızdırmaz, bacalı ve yoğuşmalı kombi ile ilgili şikayetinizi anında çözüme kavuşturuyoruz. Ariston Kombi Bakımı Ariston Kombi’nin yanma verimini artırmak için bakımını yapıyoruz. Kombinin iç tozunun temizlenmesi. Kalorifer tesisatının dönüş filtresinin sökülüp temizlenmesi, kombi çalıştırıldıktan sonra tesisatın durumunun tekrar kontrol edilmesi ve filtrede tekrar kir biriktiğinde peteğin temizlenmesi yakıt ekonomisi açısından bütçenize önemli ölçüde tasarruf sağlayacaktır.

Genleşme deposunun hava basıncını ayarlayın (1,5 bar) . Çakmak mekanizmasının muayenesi ve ayarı. Brülör (yanma odası temizliği) yapıldı Sıcak su kontrolör (ntc) sensörü ölçümü, değeri istenilen değerde değilse değiştirin Gaz memeleri temizliği ve yanma takibi. Fan motoru kontrolü, kirli fanlar balans nedeniyle ses çıkarabilir ve temizleme ve yağlama sonucunda biçerdöveriniz daha sessiz çalışır. Kombi servis ekiplerimiz, kombi bakımı sırasında kombinizin geçmişte veya ara sıra meydana gelen arızalarını bildirmeniz durumunda arızayı ortaya çıkarabilecek parçalar üzerinde gerekli kontrolleri yaparak sizi bilgilendirecektir. Ariston Kombi Tamir Servisi 0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara