Alarko Kombi Tamir Servisi

Alarko Kombi Tamir Servisi

Alarko Kombi Tamir Servisi

Alarko Kombi Tamir Servisi kombi bakımı, şikayet, arıza ve tesisat hizmeti ihtiyaçlarınızın tümünü karşılıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin Alarko marka kombilerinin tamir, bakım, onarım, montaj ve teknik arızaları için Kombi Servisi’nden bizi arayınız. Kombi tamir servisi olarak Alarko kombilerin kombi marka ve modeli ne olursa olsun tüm ekipmanları ile tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi İstanbul Kombi Tamiri

0212 687 61 61 – 0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24

Alarko Kombi Tamir Servisi

Alarko Kombi Bakımı Alarko Kombi’den sıcak su gelmiyor mu? Cihazınız çok mu hızlı çalışıyor? Kalorifer petekleriniz yeterince ısınmıyor mu? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu? Alarko kombi hiç çalışmıyor? Bizi arayın, sızdırmaz, bacalı, yoğuşmalı ark kazanları ile ilgili taleplerinizi hemen çözelim. Alarko Kombi Bakım Alarko kombilerin yanma verimini artırmaya yönelik temizliği. Kalorifer tesisatının dönüş filtresinin sökülüp temizlenmesi, kombi çalıştırıldıktan sonra tesisatın durumunun tekrar kontrol edilmesi ve filtrede tekrar kir biriktiğinde manşonun temizlenmesi yakıt tasarrufu açısından bütçenize birçok fayda sağlayacaktır. Genleşme deposunun hava basıncını ayarlayın (1,5 bar)

Çakmak mekanizmasının muayenesi ve ayarı. Brülör (yanma odası temizliği) yapıldı Sıcak su kontrolör (ntc) sensörü ölçümü, değeri istenilen değerde değilse değiştirin Gaz memeleri temizliği ve yanma takibi. Fan motoru kontrolü, kirli fanlar balans nedeniyle ses çıkarabilir ve temizleme ve yağlama sonucunda biçerdöveriniz daha sessiz çalışır. Kombi servis ekiplerimiz, kombi bakımı sırasında daha önce veya ara sıra oluşan kombi arızalarını bildirmeniz durumunda arızayı ortaya çıkarabilecek parçalar üzerinde gerekli kontrolleri yaparak sizi bilgilendirecektir.

Alarko Kombi Tamir Servisi | Cep: 0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 | Telefon: 0212 687 61 61Alarko Kombi Tamir ServisiAlarko kombi tamiri, kombi bakımı, şikayet, arıza ve tesisat hizmeti ihtiyaçlarınızın tümünü karşılıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin Alarko marka kombilerinin tamir, bakım, onarım, montaj ve teknik arızaları için Kombi Servisi’nden bizi arayınız. Kombi tamir servisi olarak Alarko kombilerin kombi marka ve modeli ne olursa olsun tüm ekipmanları ile tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Alarko Kombi Bakımı Alarko Kombi’den sıcak su gelmiyor mu? Cihazınız çok mu hızlı çalışıyor? Kalorifer petekleriniz yeterince ısınmıyor mu? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu? Alarko kombi hiç çalışmıyor? Bizi arayın, sızdırmaz, bacalı, yoğuşmalı ark kazanları ile ilgili taleplerinizi hemen çözelim. Alarko Kombi Bakım Alarko kombilerin yanma verimini artırmaya yönelik temizliği. Kalorifer tesisatının dönüş filtresinin sökülüp temizlenmesi, kombi çalıştırıldıktan sonra tesisatın durumunun tekrar kontrol edilmesi ve filtrede tekrar kir biriktiğinde manşonun temizlenmesi yakıt tasarrufu açısından bütçenize birçok fayda sağlayacaktır.

Genleşme deposunun hava basıncını ayarlayın (1,5 bar) . Çakmak mekanizmasının muayenesi ve ayarı. Brülör (yanma odası temizliği) yapıldı Sıcak su kontrolör (ntc) sensörü ölçümü, değeri istenilen değerde değilse değiştirin Gaz memeleri temizliği ve yanma takibi. Fan motoru kontrolü, kirli fanlar balans nedeniyle ses çıkarabilir ve temizleme ve yağlama sonucunda biçerdöveriniz daha sessiz çalışır. Kombi servis ekiplerimiz, kombi bakımı sırasında daha önce veya ara sıra oluşan kombi arızalarını bildirmeniz durumunda arızayı ortaya çıkarabilecek parçalar üzerinde gerekli kontrolleri yaparak sizi bilgilendirecektir. Alarko Kombi Tamir Servisi | Cep: 0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 | Telefon: 0212 687 61 61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara