Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi Airfel kazanlarının tamir, bakım, onarım, arıza, şikayet, teknik arıza ve bakımları için hemen bizi arayın. Airfel Kombi Tamir Servisi Airfek kombi arızası için gerekli ekipman, bilgi ve beceriye sahip servis personelimiz ile en kısa sürede müdahale ediyoruz. Airfel Kombi sıcak su üretmiyor mu? Cihazınız çok mu hızlı çalışıyor? Kalpleriniz yeterince sıcak değil mi? Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu? Airfel kombi hiç çalışmıyor? Bizi arayın cihaz şikayetinizi hemen çözelim. Airfel marka Kombi ekipman ve cihaz ve cihazları ile siz değerli müşterilerimize kombi arızalarında doğru ve garantili hizmet vermekteyiz.

0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Servisi ve İstanbul Kombi Tamiri

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi bakımı Yanma verimini artırmak için Airfel Kombi’nin iç tozunun temizlenmesi. Kalorifer tesisatının dönüş filtresinin sökülüp temizlenmesi, kombi çalıştırıldıktan sonra tesisatın durumunun tekrar kontrol edilmesi ve filtrede tekrar kir biriktiğinde manşonun temizlenmesi yakıt tasarrufu açısından bütçenize birçok fayda sağlayacaktır. Genleşme deposunun hava basıncını ayarlayın (1,5 bar)

Çakmak mekanizmasının muayenesi ve ayarı. Brülör (yanma odası temizliği) yapıldı Sıcak su kontrolör (ntc) sensörü ölçümü, değeri istenilen değerde değilse değiştirin Gaz memeleri temizliği ve yanma takibi. Fan motoru kontrolü, kirli fanlar balans nedeniyle ses çıkarabilir ve temizleme ve yağlama sonucunda biçerdöveriniz daha sessiz çalışır. Kombi servis ekiplerimiz, kombi bakımı sırasında kombinizin geçmişte veya ara sıra meydana gelen arızalarını bildirmeniz durumunda arızayı ortaya çıkarabilecek parçalar üzerinde gerekli kontrolleri yaparak sizi bilgilendirecektir. Airfel Kombi Teknik Servis Hattı | Cep: 0532 250 76 60 Kombi Servisi 7/24 | Telefon: 0212 687 61 61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara